Rychlý kontakt

Ing. Eva Menclová
Naturcentrum Salvea
Jasmínová 35
106 00 Praha 10
vchod A - Poradna


mobil: +420 774 632 608
email: naturcentrum@seznam.cz

Diagnostický a terapeutický přístroj BICOM 2000

bicomBICOM 2000 pracuje na principu biorezonance. Základem je působení na dráhy jednotlivých orgánů, jejímž s cílem vyladit a harmonizovat organismus, aby tok životní energie proudil celým tělem, zásoboval ho energií, odstranil všechny bloky a překážky, které tomu brání. Každé nemoci předchází stav, ve kterém dochází k narušení toku energie v lidském těle. Nejčastějším spouštěčem je stres. Jeho eliminací pomáháme tělu dostat se do správného fungování. Se stresem souvisí pokles imunity a začátek vzniku zdravotních obtíží na sebe nenechá dlouho čekat. Proto je třeba vyladit a posílit konstituci organismu a jeho imunitní odezvu.

Diagnostická část vychází z metody Dr. Vola. Snímají se hodnoty v místě akupunkturních bodů. A podle toho, zda jsou jednotlivé dráhy oslabené nebo naopak přetížené, se zvolí další terapie.

Terapeutické možnosti

    Každý orgán v těle má svoje frekvenční spektrum. Pomocí BICOM 2000 nahráváme do organismu jejich správné optimální frekvence. Základem je biorezonanční působení na jejich dráhy, s cílem vyladit a harmonizovat organismus, aby tok životní energie proudil celým tělem, zásoboval ho energií, odstranil všechny bloky a překážky, které tomu brání.  

BICOM 2000 používá velké množství programů zaměřených na konkrétní zdravotní potíže a zvyšování vitality a obranyschopnosti, aktivaci lymfy, detoxikaci. Vhodné např. při zánětech dutin, menstruačních a klimakterických potížích, nedostatku energie a snížené imunity, při alergiích, závislostech, zažívacích potížích, migrénách, bolestech pohybového aparátu, při únavách, stavech vyčerpání, u infekcí dýchacích cest, močových cest a mnoho dalších. Oblíbeným je program aktivace radosti ze života.

Eliminace alergenů a toxinů. K významným funkcím BICOM 2000 patří řada programů umožňujících vyrušení stopy, kterou v organismu zanechávají alergeny, škodliviny a látky způsobující závislosti (nikotin, alkohol). V rámci používání eliminačních programů lze i snižovat nežádoucí účinky léků. Podobným způsobem lze vytestovat vhodnost potravin a potravních doplňků.

Předávací programy slouží k přenesení informací z účinných látek do organismu. Rovněž lze tyto programy úspěšně využít k přípravě homeopatik nebo Bachových esencí.  

Odblokování a harmonizace se účinně používá k vyladění organismu, k odstranění strachů, sevřeností, bloků, úzkostí, apod... Při těchto terapiích se klient uvolní a celková kúra tak má větší efekt.